چرا باید همیشه یک بطری پر از آب همراهمان باشد!

چرا باید همیشه یک بطری پر از آب همراهمان باشد؟
نوشیدن آب بسیاری از مشکلات را حل می‌کند، برای مثال، اگر مشکل اضافه وزن دارید آب بنوشید، چون آب سوخت و ساز بدن را افزایش می‌دهد. اگر برای انجام کارهای روزانه تان تمرکز کافی ندارید آب بنوشید، چون آب تمرکز شما را بالا می‌برد.
خیلی از ما بعد از ورزش سنگین دچار گرفتگی عضلات می‌شویم، برای این که از شر دردهای عضلانی خلاص شوید آب بنوشید. اگر گاهی بداخلاق می‌شوید، آب بنوشید! آب به شما حس سرزندگی می‌دهد و باعث می‌شود احساس شادآبی کنید. اگر تو جمع دوستانتان به یک فرد همیشه خسته و خواب آلوده معروفید آب بنوشید، چون آب گیجی و کسالت رو از بین می‌برد. اگر در خانواده تان سابقه بیماری قلبی دارید، آب بنوشید چون نوشیدن آب خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی رو کاهش می‌دهد.

بدن ما روزانه ۲ الی ۳ لیتر آب از طریق ادرار، تعریق و تنفس از دست می‌دهد و باید جبران شود. در عین حال ممکن است این مقدار در اثر ورزش، فعالیت بدنی بالا و شیردهی و .. بیشتر شود. این تفکر اشتباه که با نوشیدن قهوه و چای آب از دست رفته بدن جبران می‌شود بین خیلی از ما رواج دارد، اما حقیقت این است که چای و نوشیدنی‌هایی از این قبیل مضر هستند و برعکس باعث می‌شوند بدنتان آب بیشتری از دست بدهد؛ بنابراین پولتان را برای خرید نوشیدنی‌هایی غیر از آب بیهوده هدر ندهید و به جای آن آب بنوشید چون هم سالم‌تر است هم ارزان‌تر.

جالب است که بدانیم برای داشتن پوستی شاداب و زیبا بهتر است مقدار بیشتری آب بنوشیم! چرا که سر انسان و در نتیجه آن صورت و پوست، آخرین اعضای بدن هستند که آب رسانی می‌شوند و اگر به میزان کافی آب ننوشیم ممکن است پوست صورت شفافیت و زیبایی خود را از دست بدهد.

پس به خاطر بسپاریم حتی اگر از آن دسته از افرادی هستیم که در طول روز احساس تشنگی نمی‌کنیم، برای سلامت، شادآبی و زیباییمان هم که شده حتماً هنگام خارج شدن از خانه یک بطری آب آشامیدنی داخل کیفمان داشته باشیم. این روزها تولیدکنندگان بطری آب بطری‌های آب بسیار متنوع با طرح‌های جذابی تولید کردند که در ذیل به برخی از آنها اشاره می‌کنیم.

قمقمه آب برند شوتی (shotay)

بطری درب فلزی طلق برند شوتی با رنگ‌های بسیار متنوع و جذاب با این مزیت که از جنس طلق فشرده بوده و مقاوم در برابر شکستن، از این رو برای عزیزان ورزشکار بسیار مناسب می‌باشد درب فلزی این بطری علاوه بر زیبایی که به این محصول اضافه می‌کند باعث استحکام بیشتر این مدل از بطری‌ها نیز می‌شود.

قمقمه آب برند شوتی (shotay) درب فلزی

قمقمه آب برند شوتی (shotay) درب فلزی

بطری طرح کوماندو طلق برند shotay این مدل بطری نیز از جنس طلق بوده به سادگی نمی‌شکند ویژگی منحصربفرد این مدل بطری لبی می‌باشد که برای این مدل بطری تعبیه شده‌است.

قمقمه آب برند شوتی (shotay)

قمقمه آب برند شوتی (shotay)

بطری یا فلاسک یک‌نفره تمام فلز دو جداره با قابلیت نگهداشتن دما برای مدت حداقل ۸ ساعت که آب سرد را سرد و آب گرم را گرم نگه می‌دارد بسیار مطلوب برای اردوها و پیاده‌روی‌های کوتاه مدت و بلند مدت می‌باشد. بطری شیشه ای باطرح‌های بسیار متنوع و جذاب با روکش برای محافظت از آنهااز مزیت‌های بسیار بارز این بطری‌ها قیمت مناسب این محصول است.

 

دیدگاه‌ها (۰)