راهنمای انتخاب جاجواهری زیبا و مناسب

زنان از دیرباز به زیورآلات و جواهرات علاقه‌مند بودند همین مسئله باعث شده زیورالات جزیی از فرهنگ ما در هدیه دادن و هدیه گرفتن به حساب می‌آید. از این رو هر مسئله ای که باعث جذابیت بیشتر زیورالات و طلا و جواهرات می‌شود نیز بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد یکی از مسائلی که برای بانوان عزیز در این مقوله بسیار جذابیت دارد فضایی که این زیورآلات و طلا و جواهرات را در آن قرار می‌دهند به همین دلیل طراحان جواهرات همیشه به دنبال عرضه جا جواهری‌های جذاب و مناسب با هر سلیقه هستند.

از جمله نکاتی که باید در طراحی جاجواهری‌ها دقت کرد، فضای تفکیک شده برای نظم بخشیدن به زیورآلات و جواهرات و جذابیت بصری برای مخاطبین است.

از این رو نمونه‌هایی از جاجواهری‌هایی که می توانید از سایت ما تهیه نمایید در ادامه معرفی می‌کنیم:

جعبه جواهرات سه طبقه یکی از جذاب‌ترین جاجواهری‌هایی است که بسیار مورد توجه بانوان می‌باشد چرا که این مدل جعبه جواهرات علاوه بر اینکه دارای فضای تفکیک شده متفاوت برای انواع زیورالات از جمله انگشتر، گوشواره، دستبند، گردنبند است دارای کلید و قفل نیز می‌باشد همچنین شکل زیبا و جادار بودن این محصول آن را از نمونه‌های مشابه متمایز می‌کند.

جعبه جواهرات سه طبقه

جعبه جواهرات سه طبقه

 

بانوان عزیز در اکثر مواقع برای رفتن به مهمانی‌ها و جشن‌ها و مسافرت‌ها نیاز به حمله زیورالات و جواهرات خود دارند که جاجواهری کیفی طرح چرم این امکان را به آنها می‌دهد تا همیشه و در هر مکانی که میخاهند زیورالات مد نظر خود را به همراهشان داشته باشند این محصول علاوه بر اینکه دارای فضای تفکیک شده برای جواهرات است بسیار محکم و زیباست.

جا جواهری‌های فانتزی با طرح‌های جذاب که این روزها نیز بسیار مورد توجه هستند مانند جا جواهری کاناپه، جاجواهری صندلی یک‌نفره جاجواهری میز آرایش با صندلی به دلیل اینکه فضای مخفی و تفکیک شده برای زیورالات دارند بسیار جذاب و کاربردی هستند که علاوه بر دکوری بودن این محصول به عنوان جاجواهری نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

جاجواهری طرح ست کامل مبلمان

جاجواهری طرح ست کامل مبلمان

جعبه جواهرات چوبی نمونه دیگری از جا زیورالات است که بسیار متنوع بوده موزیکال بودن این جاجواهری‌ها این محصولات را تبدیل به جعبه موزیکال کرده که از این حیث جعبه جواهرات شما را بسیار خاطره انگیز می‌کند جاجواهری طرح قطار، جاجواهری طرح موتور، جاجواهری، طرح چرخ خیاطی، جعبه جواهرات فرشته، جعبه جواهرات طرح اتو از این جمله جا جواهری‌ها می‌باشند.

جاجواهری موزیکال طرح اتو و دکمه

جاجواهری موزیکال طرح اتو و دکمه

از آنجایی که دختربچه ها نیز به طرح‌هایی از جعبه جواهرات متناسب با سن خود نیاز دارند بعضی جا جواهری‌ها متناسب با سن این عزیزان نیز طراحی شده‌است جعبه‌های جواهری چوبی با طرح‌های فروزن و کیتی با فضای تفکیک شده برای جواهرات از این دسته جاجواهری‌ها هستند.

جاجواهری موزیکال طرح Hello kitty

جاجواهری موزیکال طرح Hello kitty

مانکن‌های جا جواهری نمونه دیگری از جاجواهری هستند که زیورالات و جواهرات به صورت استندی روی آنها قرار می‌گیرند این محصولات در بین خانوم‌ها بسیار محبوب هستند.

جاجواهری طرح مانکن متوسط

جاجواهری طرح مانکن

دیدگاه‌ها (۰)